3 skoldagar kvar
Arkiverat under Mitt år som utbytesstudent onsdag Maj 26, 2010Idag var en ganska normal skoldag, lite drama som vanligt forstass ( ja vad vore high school utan drama??) Killen jag skulle ha gatt till prom med fortsatter att prata med mig och smsa mig… Mycket intressant.
Gick till make up P.E idag, hade sallskap av Mark sa var iallafall inte helt ensaam dar inne i gymet. Sen hamtade min vardbror upp mig och sen nar vi gick hem sa tog jag hundarna for en lang promenad!!! Ni anar inte hur mycket jag har saknat att promenera! Helt underbart att plugga ipoden i oronen och bara ga. I mina tidigare vardfamiljer har jag inte haft nagon mojlighet att ut och ga, sa lilla jag ar ute och gar varje dag.
Vi har finals pa torsdag och fredag, ar lite nervos maste jag saga, hehe. Jaja och alla dumma larare ger oss massor med laxor vi maste gora infor finals… which sucks.
Vet ni vad? Vi ses om 29 dagar

Härligt med hundarna! Berätta mer om vad som händer på to-fre! Puss mamma